Akşam Lisesi Fiyatları

Akşam Lisesi Fiyatları

 

Akşam Lisesi Fiyatları Ümraniye Özel Umut Akşam Lisesi ve tüm Özel akşam liseleri Milli Eğitim bakanlığına bağlı okullar olmakla beraber, özel şahıslar tarafından kurulan dolayısı ile ücretli eğitim veren paralı okullardır. Ümraniye özel umut akşam lisesi de İstanbul İli, Ümraniye ilçesi, Ümraniye Özel Umut Akşam Lisesi konumun da 13 yıldır Eğitim ve Öğretim veren, geniş bir veli/öğrenci protföyüne sahip, çok tanınan ve bilinen, hiçbir öğrencinin güven sorunu yaşamadığı, binlerce mezun vermiş, diğer Özel Akşam Liselerine göre fiyatı, ödeme şekli, ödemede vade seçenekleri çok olan bir akşam lisesidir.

 

Aksam Lisesi Fiyatlari- umut aksam lisesi-www.umutaksamlisesi.com

 

Ümraniye Özel Umut Akşam Lisesi her yıl Mebbis sistemi üzerinden yayınlanarak ilan edilir ve yıllık artış oranı milli eğitim bakanlığının belirlediği oran üzerinden zam yapılarak mebbis sisteminde belirlenen fiyatın üzerine eklenir. Ümraniye Özel Umut Akşam Lisesi de fiyatlarını bu sisteme göre yapar. Kendi talep ve isteklerine göre faiş fiyat uygulamaz. Ümraniye Özel Umut Akşam Lisesi > fiyatlar diğer özel akşam liseleri fiyatlarına oranla daha düşüktür. Çünkü özel umut akşam lisesi çok eski bir kuruluş olması ve 13 yıllık geçmişi olması nedeni ile kontenjan sorunu yaşamaz.

 

Akşam Lisesi Fiyatları aslında her okulun bulunduğu semt, akşam lisesi olarak geçmişten gelen sürekliliği, deneyimi,okulun fiziki şartları göz önünde bulundurularak ve aylık yada yıllık giderleri + kar payı eklenerek belirlenir. Yukarıda saydığımız nedenlerden dolayı Ümraniye Özel Umut Akşam Lisesi ; okullar arasında farklılık göstermektedir.

Biz Ümraniye Özel Umut Akşam Lisesi olarak 2023-2024 eğitim ve öğretim yılı Akşam Lisesi Fiyatlarımızı; Günümüz ekonomik şartları da göz önünde bulundurarak, Öğrencinin sınıfına göre, peşin ya da taksit ödemesine göre 17 500 TL İle 20 000 TL arasında bir fiyat uygulamaktayız.

 

Sizlerin de Akşam Lisesi Fiyatlarımızı uygun göreceğinizi umut ederiz. Saygılarımızla.. Ümraniye Özel Umut Akşam Lisesi Whatsapp: 0543 399 78 74 Cep Tel 0543 399 78 74 Kurum Sabit Tel 0216 415 00 83 Web wwww.umutaksamlisesi.com Ümraniye Özel Umut Akşam Lisesi