google-site-verification: google67b1c214e3477f67.html 404 Sayfa Bulunamadı < meta property="og:image" content="https://www.umraniyeaksamlisesi.com/" />

Akşam Lisesi Fiyatları 2021

Akşam Lisesi Fiyatları 

Akşam Lisesi Fiyatları 2021

Akşam Lisesi Ücretleri

Akşam lisesi ücretleri. Akşam Lisesi Fiyatları Nedir? Akşam lisesi fiyatları yıllıkmıdır..? Her Akşam Lisesinde Fiyatlar aynımıdır, farklımıdır. Sınıflara göre akşam liseis fiyatları değişkenlik gösterir mi? Akşam lisesi fiyatlarına her sene zam gelir mi? Akşam lisesi fiyatları neye göre belirlenir. Her akşam lisesinin fiyatı neden farklıdır. 

Akşam Liseisi fiyatları hakkında bir değerlendirme yapacak olursak;

Akşam liseleri arasındaki fiyat farklılıklarını oluşturan bir çok faktör vardır.

Her okulun bulunduğu il yada ilçeye göre, merkezi olup olmadığına göre, okul binasının fiziki şartlarına göre, ulaşımının kolay yada zorluğuna göre, okulda verilen eğitim kalitesine göre, okulun kaç yıldır eğitim ve öğretim verdiği süreye göre, deneyimine göre, ödeme seçeneklerine göre, güvenirliliğine göre ve veli-öğrenci-okul arasındaki sıcak yada soğuk ilişkiye göre okullar arası fiyat farklılıkları gözükmektedir.

Her Akşam Lisesinin diğer okullar da olduğu gibi, Milli Eğitim Bakanlığının belirlediği belli sayıda kontenjanı vardır. Dolayısı ile E-Okulda okula tanınan konetnjan kadar okulunuza öğrenci alabilirsiniz. Onun dışında öğrenci alamazssınız. Alırsanız bu yasal olmaz. Hem okul açısndan hem de öğrenci açısından Olumsuz sonuçlar doğurur.

Bu nedenle okulumuza tanınan kontenjan (öğrenci) sayısını birim öğrenci giderine bölüp, üzerine %10-15 koyarak fiyat belirlemekteyiz.

Biz Ümraniye Özel Umut Akşam Lisesi Olarak tüm sınıflara ve tüm öğrencilerimize ayrım yapmaksızın fix fiyat uygulamaktayız.

aksam lisesi fiyatlari 2020-2021-2022 umut aksam lisesi-www.umutaksamlisesi.com

Tüm Ödeme Koşullarını Siz Belirleyin

Vadeyi ve Ödeme Seçeneklerini Siz Belirleyin

Ödeme şekli tamamen öğrenciye ait olan okul.

10.ay vade.

Peşinat yok.

Vadeyi siz belirleyin.

Ödeme Gününü Siz Belirleyin

Ödeme miktarını siz belirleyin.

Ödeme şeklini siz belirleyin..

Kefil yok. Kredi kartı yok. Banka kredisi yok.

Kayıt ücret zamlarını, Milli Eğitim Bakanlığının Özel okulların düzenlemesini istediği  kayıt sözleşme formunda yıllık zam oranını , yıllık TEFE-TÜFE oranı+%5 olarak belirlemesine rağmen, günümüz ekonomik şartlarını göz önünde bulundurarak %10 olarak sabitlemiş bulunmaktayız.. 

Mutlaka size görede bir ödeme seçeneği vardır. 

Hızlı iletisim
  • 02164150083
  • 0543 399 78 74
  • info@umraniyeaksamlisesi.com
Kalite ve Güvenin Tek Adresi
Hızlı iletisim