Hakkımızda

Özel Ümraniye Akşam Lisesi Okulumuz, ilk olarak 2011 yılında Özel Ümraniye Anadolu Lisesi ve Ümraniye Akşam Lisesi olmak üzere iki porogramlı oalrak Biyoloji öğretmenimiz Engin Bilgin ve Türk Dili ve Edebiyat’ı öğretmenimiz Banu Özer Bilgin tarafından kurulmuştur. Başarılı Eğitim ve Öğretim vermesi sayesinde kısa zamanda en çok tercih edilen bir kurum haline gelmiş olup, yoğun talep üzerine ikinci Anadolu Lisesi ve Akşam Lisesi şubelerinizde açarak, halen dört şube olarak devam etmektedir.

Özel Ümraniye Akşam Lisesi Yönetiminde İstanbul İlinde, Ümraniye İlçesi, Şerifali Mahallesi. Emin Sok. No:28 Adresinde 11 yıldır faaliyettedir. Özel Ümraniye Akşam Lisesi Akşam Lisesi sektörlerinde 11 yıllık tecrübe ve deneyimi ile hizmet vermektedir.

 Özel Akşam Lisesi hakkında web sayfamız üzerinde tüm detayları okuyabilir, mesaj gönderebilir, öneri istekleriniz yazabilirsiniz. SMS'le Firma Bilgilerini gönderebilir, Özel Ümraniye Akşam Lisesi Okulumuzu beğenebilir, Yorum yapabilir ve takip edebilirsiniz. 

Özel Ümraniye  Akşam Lisesi Okulumuza İstek ve taleplerinizi haftanın 5 günü 08:00 / 20:00 Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (216) 415 00 83 Sabit Telefonu, 0 (543) 399 78 74 Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email info@umraniyeaksamlisesi.com ve web https://www.umraniyeaksamlisesi.com sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz.