Ümraniye Akşam Lisesi

Ümraniye Akşam Lisesi Okulumuz, Özel Ümraniye Akşam Lisesi Yönetiminde İstanbul İlinde, Ümraniye İlçesi, Şerifali Mahallesi. Emin Sok. No:28 Adresinde 10 yıldır faaliyettedir. Özel Umut Akşam Lisesi Akşam Lisesi sektörlerinde 10 yıllık tecrübe ve deneyimi ile hizmet vermektedir.

Ümraniye Akşam Lisesinin kuruluş amacı  gündüz orta öğretim kurumlarına devam edemeyenler ile orta öğretim kurumlarından ayrılanlara ve öğretim çağını aşmış olanlara eğitim-öğretim imkânı sağlamaktır.

lise diplomaniz mi yok lise diplomasi almak artik cok kolay umraniye aksam lisesi aksam lisesi umraniye

Ümraniye Akşam Lisemiz Şile akşam lisesi, Sancaktepe akşam lisesi (www.sancaktepeaksamlisesi.com), Üsküdar akşam lisesi, Ataşehir akşam lisesi, (www.aksamlisesiatasehir.com) Kadıköy akşam lisesi, Beykoz akşam lisesi, Maltepe akşam lisesi, Sultanbeyli akşam lisesi konumlarına oldukça yakın, ulaşımı kolay, ulaşım araçları oldukça fazladır.

Ümraniye Akşam Lisemiz kolayca ulaşa bileceğiniz, güvenle kayıt olabileceğiniz, 11 yıllık tecrüye dayanan, binlerce mezun vermiş, fiyatları oldukça uygun, esnek ödeme seçenekleri, güleryüzlü idareci ve öğretmenler ile kayıt olabileceğiniz, diploma alabileceğiniz bir kurumdur.

 Özel Akşam Lisesi hakkında web sayfamız üzerinde tüm detayları okuyabilir, mesaj gönderebilir, öneri istekleriniz yazabilirsiniz. SMS'le Firma Bilgilerini gönderebilir, Özel Umut Akşam Lisesi Okulumuzu beğenebilir, Yorum yapabilir ve takip edebilirsiniz. Özel Ümraniye Akşam Lisesi Okulumuza İstek ve taleplerinizi haftanın 5 günü 08:00 / 20:00 Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (216) 415 00 83 Sabit Telefonu, 0 (543) 399 78 74 Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email info@umraniyeaksamlisesi.com ve web https://www.umraniyeaksamlisesi.com sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz.

Yol Haritası İçin Tıklayınız: Tıkla

Şubelerimiz:  Özel Ümraniye Akşam Lisesi..www.umraniyeaksamlisesi.com

                               Ümraniye Özel Umut Akşam Lisesi..www.umutaksamlisesi.com

                               Ümraniye Özel Çağın Akşam Lisesi..www.caginaksamlisesi.com

                               Ümraniye Özel Çağın Anadolu Lisesi..www.caginanadolulisesi.com