Şile akşam lisesi

Ümraniye Akşam Lisesi, Şile İlçemize sadece 70 km mesafede, Şile ilçemiz öğrencileri tarafından en çok tercih edilen, ulaşımı özel araç yada toplu taşıma araçları ile oldukça kolay olan okulumuz, Özel Ümraniye Akşam Lisesi Yönetiminde İstanbul İlinde, Ümraniye İlçesi, Şerifali Mahallesi. Emin Sok. No:28 Adresinde 11 yıldır faaliyette olan bir  özel akşam lisesi okul türüdür. 

Ümraniye Akşam Lisesinin kuruluş amacı  gündüz orta öğretim kurumlarına devam edemeyenler ile orta öğretim kurumlarından ayrılanlara, açık öğretim lisesi öğrencilerine ve öğretim çağını aşmış olanlara eğitim-öğretim imkânı sunar ve lise doplaması almalarına olanak verir.

Ümraniye Akşam Lisemiz kolayca ulaşa bileceğiniz, güvenle kayıt olabileceğiniz, 11 yıllık tecrüye dayanan, binlerce mezun vermiş, fiyatları oldukça uygun, esnek ödeme seçenekleri, güleryüzlü idareci ve öğretmenler ile kayıt olabileceğiniz, diploma alabileceğiniz bir kurumdur.

Özel Ümraniye Akşam Lisesi olarak alanında uzmanlaşmış, 11. Yılın verdiği deneyimle, iki Özel Akşam lisesi ve bir Özel Anadolu lisesi şubeleri ile, binlerce öğrenci mezun etmiş, İstanbul/Ümraniye de güvenilir bir kurumdur. Özel Akşam Liseleri hakkında web sayfamız üzerinden www.umraniyeaksamlisesi.com tüm detayları okuyabilir, info@umraniyeaksamlisesi.com adresimize mail atabilir, 0216 415 00 83 numaradan arayabilir, 0543 399 78 74 whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz

lise diplomaniz mi yok lise diplomasi almak artik cok kolay umraniye aksam lisesi aksam lisesi umraniye

Yol Haritası İçin Tıklayınız: Tıkla

Şile akşam lisesi